Оригинальные идеи

 • Чому зростає вартість послуг хостінгу

  ХостингХостинг – це один із самих основних елементів для заснування сайту. Розміщується ресурс на комп’ютері, який і підтримує його постійну роботу. Якщо приводити аналогії, він є хатою, де буде жити ваш веб-портал. Від можливостей комп’ютера, його потужності залежить стабільне функціонування інтернет-проекту. Також варто роз’яснити, що розміщуватися сайт може на спільному комп’ютері або на окремому. Від цього залежить й ціна на послуги. Але про все це далі більш детально в статті.

  Від чого залежать ціни на хостинг

  Ціни на хостинг залежить від декількох факторів:

  • Типу хостингу;
  • Якості комп’ютерного обладнання;
  • Додаткових послуг;
  • Професіоналізму співробітників;
  • Надійності фірми.

  Почнемо з найголовнішого – тарифів. Хостинг може бути віртуальним, віртуально-виділеним або виділеним. Віртуальний хостинг буде найдешевшим. В цьому випадку сайт розміщується на спільному комп’ютері, разом з іншими порталами. Він буде мати й спільну IP адресу, що може значно впливати на швидкість завантаження сторінки. Віртуально-виділений сервер дозволяє вже відокремити ресурс від інших. І хоча він все ще буде розміщуватися на тому ж комп’ютері, IP адреса вже буде різна. Тепер веб-портал вже майже не залежить від інших. Ну і виділений сервер – це окремий комп’ютер, на якому і буде розташовуватися ваш сайт. На цей тариф ціна буде найвища, але швидкість завантаження буде найкраща і ви ніяк не будете залежати від інших. Це одна з причин, чому ціна на послуги може зростати. Для невеличких компаній початківці підійде перший варіант хостинг, а от якщо ви вже стаєте популярними доведеться платити трішки більше за можливості.

  Послуги хостингу можуть залежати й від обладнання, на якому працюють сайти. Тут треба врахувати такий момент – потужний і хороший комп’ютер буде коштувати дорожче, а значить, треба окупити його ціну. Відповідно й вартість буде трішки вищою. Але фактично ви оплачуєте якість, яка забезпечить вам постійну роботу веб-порталу.

  Інша причина зростання ціни – додаткові послуги. Так, наприклад, в загальну ціну може бути включений захист від Ddos атак. Як це може вам допомогти? Ваш сайт буде мати гарантію роботи не залежності від обставин.

  У вартість закладається й професіоналізм співробітників, їх знання в тій чи іншій області. Чим краще робітники розбираються в своїй справі, тим більше вони вимагають зарплатні. А тому логічно, що й ціна на послуги в таких компанії буде більшою. Зростати вартість може й в залежності від ситуації в країні. Економічна нестабільність може привести також до зміни ціни на тарифи.

  Ну й останнє – надійність фірми. Більшість новачків намагаються залучити нових клієнтів саме ціною. Але в реальності якісні послуги не можуть коштувати дешево, а тому або с часом ціна підніметься, або компанія зникне з ринку. Тому надійні провайдери інколи мають трішки вище ціну, ніж новачки. Водночас вони гарантують якість і довготривалу роботу хостингу.

  Дата публикации: Сентябрь 13, 2018