• Нова оренда офісів в Києві

  Незабаром у столиці України відкриється новітній бізнес-центр «Silver Breeze», який розташується на території лівого берега Дніпра. Завдяки такому розташуванні, на перехресті основних автомобільних магістралей, існує доступ до всіх частин з офісного центру в Києві. Відстань між Києвом і  Silver Breeze зовсім невелика, всього за 5 хвилин на автомобілі можна дібратися із центру до цього комплексу.

  Відкриття бізнес-центру уже давно заплановане на першу половину 2013 року, тому дуже скоро у нас буде можливість побачити на власні очі цю споруду в столиці.

  Розробкою проекту та втіленням його в життя займалися найкращі компанії з України, Іспанії та Ізраїлю. Завдяки цьому дане проектування досягло такой функціональності і між національності.

  Одною із частин комплексу являється офісна частина, котра складається з двох побудов, які мають швидкісні ліфти та сучасні інженерні системи. Для всіх охочих існує унікальна можливість – це оренда офісів Київ. Ви можете взяти офісне приміщення для своєї компанії, або, навіть, цілий поверх для більшої кількості співробітників.

  Офісний центр, який відноситься до класу В+ - це самий новітній і самий великий бізнес центр у Києві, а саме на лівому березі річки Дніпра. Тепер у підприємців та керівників різних організацій є можливість підібрати самий зручний та оптимальний для себе офіс на лівобережжі у новозбудованому комплексі Silver Breeze.

  Крім офісних приміщень тут буде знаходитися сучасний і великий торгівельний та розважальний центр. Для ваших послуг будуть працювати супермаркети, де можна буде придбати необхідні продукти для дому; крамниці, де ви зможете купити одяг, парфумерію, косметику, іграшки, побутову хімію на різні вподобання; аптека; винні крамниці; кафе, де ви зможете смачно та швидко перекусити; хімчистка та багато всього цікавого.

  Оренда офісів лівий берег – це не єдина послуга, яку пропонують господарі комплексу Silver Breeze. Власники пропонують вам взяти в оренду площадки для торгівлі та приміщення для того, щоб ви могли надавати свої послуги. Вибрати для себе помешкання можна уже сьогодні, так само, як і оформити договір на оренду офісного приміщення. Для відвідувачів комплексу уже готовий великий і зручний паркінг.

  Хороше та функціональне розташування мультикомплексу посприяє швидкому заселенню людей в  нього та викличе зацікавленість покупців на нові товари та послуги. Від центра Києва та з лівого боку берега в декількох напрямках буде курсувати автобус, що цілком безкоштовно буде доставляти всіх клієнтів до комплексу. Вам потрібно тільки переїхати через міст Патона і ви уже знаходитеся на території  офісно-торгівельного центру.

  Дата публикации: 30 марта, 2013