• Як швидко дістати гроші?

  Іноді для того, щоб купити самі необхідні речі одразу просто не вистачає готівки, а очікувати декілька місяців не має великого бажання. А в тих випадках, коли і очікувати просто не має можливості, питання отримання коштів готівкою стає дуже гостро. В такі моменти позичити гроші в друзів, знайомих, родичів чомусь завжди виявляється проблематично. І тоді постає питання – де взяти гроші в кредит? Ось тут і стане в нагоді споживче кредитування з умовами якого можливо ознайомитися на e-gotivka.com.ua.
  Споживчі кредити можуть буди цільовими, які оформляються на конкретну річ, а можуть носити загальний характер. В цьому випадку ви просто підбираєте пакет необхідних документів та зазначаєте необхідну вам суму і погоджуєте з кредитною установою порядок її повернення. Як правило, такі кредити оформляють для отримання коштів на лікування, відпочинок, купівлі різноманітної побутової та комп’ютерної техніки (холодильники, телевізори, мікрохвильові печі, ноутбуки, мобільні телефони тощо).
  В залежності від суми кредиту вам будуть необхідні наступні документи:
  - паспорт громадянина України;
  - ідентифікаційний код (оригінал);
  - довідка про дохід за останні 6 місяців (в деяких випадках її не вимагають, але тоді відсотки по кредиту зростають принаймні удвічі);
  - окремі банківські установи можуть вимагати додаткові документи (пенсійне посвідчення, права водія, копії трудової книжки, закордонний паспорт, страхове свідоцтво тощо).
  На ресурсі e-gotivka.com.ua оформлення можливо здійснити безпосередньо з дому.
  Також необхідно враховувати і деякі умови кредитування:
  - вік позичальника повинен становити більше 21 року (але він не повинен бути старшим 65 років);
  - сума споживчого кредиту як правило становить від 2000 до 50000 грн., але може бути і вищою (конкретна сума розраховується кредитними експертами і залежить від рівня вашого доходу та наявності відповідної довідки, що його підтверджує);
  - відсоток по кредитам буде знаходитись в межах 2 – 5% на місяць;
  - строк кредитування від 1 місяця до 3 років.
  Конкретний перелік документів, умови надання кредиту та його забезпечення (необхідності внесення застави чи з відсутністю такої умови) будуть залежати від необхідної суми готівки. За наявності позитивної кредитної історії (відсутності прострочених раніше кредитів), та повного комплекту документів рішення про надання кредиту приймається кредитним експертом протягом години. В окремих випадках, після опрацювання поданих вами документів, заявлена сума може бути перерахована по вашій можливості її погашення.

  Дата публикации: 31 июля, 2013