• Друк на чашках та кружках

  Друк на чашках та кружкахВсе частіше в поліграфії замовляють друг різноманітних зображень на кухонному посуді, в склад якого входять чашки та кружки. Так, можна, наприклад, замовити чашку зі своїм найулюбленішим фото, або придбати посуд з унікальним оформленням. Такий виріб може буди чудовим подарунком близькій людині на день народження, або яке-небудь свято. Враховуючи те, що на чашці можна надрукувати будь-яке зображення, асортимент товарів практично не має обмежень.

  Посуд з власноруч обраним зображенням може бути використаний не тільки в подарункових, а і в рекламних цілях. Оригінальні кружки та келихи можна розглядати також і в якості сувенірів для використання на конференціях і ділових переговорах великих компаній. Чашки, на які нанесено логотип фірми, можуть слугувати додатковим підтвердженням престижу та плідної співпраці.

  Замовляти друк на чашках, кружках або іншому посуді необхідно тільки в тих компаніях, які мають для цього останні моделі відповідного технічного обладнання, оскільки тільки завдяки ним замовлення може бути виконане швидко та якісно.

  Різновиди чашок та кружок з оригінальним принтом

  Кружки, на які нанесено оригінальне фото, слід розглядати як практичний, актуальний подарунок. До того ж він коштує недорого. Завдяки вдало підібраній картинці, або оригінальному надпису кухонне приладдя перетворюється в чудовий сувенір. На чашку можна нанести рекламний слоган компанії, якщо планується використовувати її в корпоративних цілях. Якщо ж кружку планується подарувати людині, то на неї можна нанести побажання для отримувача.

  Вибір кухлів вражає. На спеціальних сайтах, які виконують послуги нанесення фотографії на кухонні приладдя, користувач може завантажити власний макет, або ж зв’язатися з професійними дизайнерами та скористатися їх порадами. Таким чином можна отримати:

  • Гарні декоративні чашки;
  • Різнокольоровий посуд;
  • Кружки типу «Хамелеон»;
  • Чашки з зафарбованим ободком, ручкою, або стінками;
  • Скляні, керамічні, металеві вироби.

  Друк сублімації на чашках

  Щоб швидко та точно перенести фотографію на чашку, зазвичай використовується технологія сублімації. Також вона називається Гравертон. Вона дозволяє створити кольорове або чорно-біле зображення високої якості незалежно від того, на яку поверхню воно нанесене. Асортимент продукції, отриманої шляхом сублімації, просто величезний.

  Дата публикации: 30 ноября, 2021